Magyarnak lenni nem egyszerű nép-nemzeti identitáspolitika, hanem egy létforma; Igaz életpártoló embernek lenni, együttműködni a hasonlóakkal, és erőt mutatni az élet-ellenesekkel szemben!
Magyarnak lenni annyit jelent, mint összhangban élni a természet Harmóniájával és Rendjével, azaz követni a MAAT rendjét, ami a színtiszta természettudást jelenti.
Ez aktív jelenlét a világban.
Ez orientáció és világkép.
Ez olyan létmód, amely kizárja a valóságtól eltérő formákat.
Ezért aki magyar, és a szó eredendő értelmében igaz magyar, az soha nem tud és nem is akar vallásos lenni, és nem is követ botcsinálta ideológiákat.
Magyarnak lenni példa és küldetés, amely elixír egy beteg világban … és éppen ezért üldözték, irtották a világ minden részén a magyarságukat megnyilvánító népeket.
A magyar az az emberi minőség, az a lélekközösség, amely építi, előremozdítja, működteti és táplálja az Életet, fenntartja és emeli a kultúrákat, függetlenül attól, hogy milyen nációhoz tartozik.
A magyar nyelv használata csak segíti és emeli az embert, de nem helyettesíti a lélek minőségét.
Áldás az igaz úton járókra!

Nincs még hozzászólás