ÖSzF ILARA üzenete 2026. május 1-én.


KÉK és NARANCSSÁRGA… vagy inkább a zöld és a sokszín?

Nincs még hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük